Skip to main content

Projektowanie wnętrz All-Design
Agnieszka Lorenc Kraków

Spersonalizowane aranżacje wnętrz

Projektuje wnętrza, które odpowiadają stylowi i sposobowi życia. Ważne jest by aranżacje wnętrza, które tworze stały się domem lub wizytówką firmy. Dążę do tego, aby w projektowanej przestrzeni czuć się komfortowo, aby pojawiały się elementy odpowiadające oczekiwaniom i co najważniejsze, żeby dobrze się czuć w danym wnętrzu.
Architekt Wnętrz Kraków Agnieszka Lorenc

Poznaj moje projekty

Najnowsze realizacje — projekty wnętrz

Projekt niewielkiego mieszkania w Krakowie w stylu Modern Classic w ciepłej tonacji beżów z bielonym jasnym naturalnym drewnem.

Projekt mieszkania w pobliżu centrum Krakowa, do którego wprowadzono przeszklenie w stylu loft, oraz rozszerzenie części dziennej o gabinet.

Projekt domu jednorodzinnego pod Krakowem, zakładający wykorzystanie przestrzeni tak, aby wnętrze wydawało się spójne i przestronne.

Biuro projektowe
All-Design w Krakowie

Zapraszamy do naszego biura projektowego All-Design, gdzie pomożemy Ci stworzyć wymarzone wnętrze. Działamy z pasją i zaangażowaniem, dbając o każdy szczegół. Przyjdź i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc w zaprojektowaniu idealnej przestrzeni dla Ciebie.

Opinie klientów

,,Znaleźliśmy Panią Agnieszkę w Internecie. Jej projekty domów przypadły nam do gustu. Potrafi słuchać klienta i trafić w jego styl. Zawsze daje kilka alternatyw. Precyzyjna i doskonale współpracuje z ekipami wykonawczymi. Przesympatyczna osoba. Pełen profesjonalizm!”

Rafał W.

,,Najlepszą rekomendacją jest to, że przy współpracy z Panią Agnieszką Lorenc udało mi się wykończyć pięć nieruchomości. Jej aranżacje i pomysły zawsze mnie zaskakują, a także doskonale współpracuje z ekipami remontowymi. Zdecydowanie polecam tego architekta wnętrz z Krakowa.”

Konrad P.

,,Współpraca z Panią Agnieszką Lorenc przebiegła rewelacyjnie! Jej profesjonalizm, kreatywność i dbałość o szczegóły przerosły moje oczekiwania. Pani Agnieszka z all-design doskonale zrozumiała moje potrzeby i stworzyła zachwycającą aranżację wnętrza. Gorąco polecam!”

Michalina Z.

Najnowsze wpisy na blogu

Trendy w projektowaniu/aranżacji mieszkań w 2023 roku

Współczesna aranżacja wnętrz stała się niemalże sztuką, doprowadzoną do granic perfekcji przez najlepszych projektantów. Coraz więcej osób przykłada do niej szczególną wagę, wiedząc, że to właśnie w domach i mieszkaniach…

Najczęstsze błędy przy projektowaniu bądź aranżacji mieszkania

Projektowanie mieszkań nie jest łatwym zadaniem, a ryzyko błędów w tej sztuce wpisane jest w pracę każdego, nawet najlepszego projektanta. Niestety, takie błędy mogą znacząco rzutować na jakość życia w mieszkaniu, a nietrafione próby…