Skip to main content
Liposukcja nóg i łydek w Genesis Clinic

Szybkie i skuteczne modelowanie łydek – liposukcja kończyn dolnych

Wysportowane, zgrabne nogi to marzenie każdego, niezależnie od płci. Sprzyjają temu przede wszystkim dieta i odpowiednie ćwiczenia, pozwalające na osiągnięcie zamierzonych efektów. Niestety, na rezultaty wyrzeczeń trzeba nieco poczekać. Tym, którzy dążą do natychmiastowych efektów, naprzeciw wychodzi metoda liposukcji Vaser Lipo 4D. Dzięki niej możliwe jest osiągnięcie wymarzonych rezultatów w naprawdę szybkim tempie.

Liposukcja nóg w Genesis Clinic

Liposukcja nóg

Metoda Vaser Lipo 4D to przełom w zabiegach, związanych z medycyną estetyczną. Dzięki nie istnieje możliwość wykonania zabiegu takiego jak np. liposukcja ud i łydek, przez co zyskają one wysportowany wygląd. Wgłębienia i uwypuklenia przypominają te, jakie nabywa się w trakcie regularnych ćwiczeń i rygorystycznej diety. Tak niesamowite efekty przynosi jedynie metoda Vaser Lipo 4D.

Modelowanie łydek

Zabieg Vaser Lipo pomaga w osiągnięciu efektów podobnych do tych, jakie uzyskuje się po wielu miesiącach regularnych ćwiczeń. Jest on wykonywany w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Dzięki temu odczuwanie bólu zostaje całkowicie zredukowane, a pacjent nie wymaga hospitalizacji. Może on wrócić do domu już po kilku godzinach. Do minimum skrócony został również czas rekonwalescencji. Trwa on do 8 tygodni i polega na zakładaniu specjalnej odzieży uciskowej. To wystarczy, by zaskoczyć wszystkimi smukłymi i wysportowanymi kończynami dolnymi.

Liposukcja nóg i łydek w Genesis Clinic

Jak przebiega rzeźbienie kończyn przez Vaser Lipo 4D?

Zabieg Vaser Lipo przoduje zaletami wśród innych technik tego rodzaju. Pierwszym etapem zabiegu jest wykonanie małego nacięcia, przez które do organizmu zostaje wprowadzona specjalistyczna kaniula. Za pomocą ultradźwięków urządzenie rozbija tkankę tłuszczową. Jest ona zamieniana w pojedyncze komórki, które zawieszone są w roztworze naciekowym. Następnie substancja ta jest odsączana i zostaje wykorzystana w celu wyrzeźbienia nóg i łydek. Podczas zabiegu do minimum ograniczone zostaje krwawienie, a kaniula, dzięki precyzyjnym ruchom osoby przeprowadzającej zabieg, nie uszkadza okolicznych tkanek.

Jakie są zalety wykorzystania Laser Vipo 4D w rzeźbieniu kończyn dolnych?

Efekty, związane z wykorzystaniem Laser Vipo 4D w rzeźbieniu kończyn dolnych, są imponujące. Pacjent uzyskuje smukłe, wysportowane i eleganckie nogi bez większych wyrzeczeń i czasu, jaki musi upłynąć, by zauważyć pierwsze rezultaty. Zabieg jest bezpieczny, a ryzyko powikłań minimalne. Okres rekonwalescencji ogranicza się zaledwie do kilku tygodni. Pacjent nie wymaga hospitalizacji i może wrócić do domu kilka godzin po zabiegu. Dużym zainteresowaniem metodą liposukcji przy wykorzystaniu metody Vaser Lipo cieszą się zabiegi, które w swojej ofercie ma klinika liposukcji Genesis, znajdująca się ul. Józefa Korzeniowskiego 39 w Krakowie. Omawiany zabieg to odpowiedź na wątpliwości wszystkich tych, którzy zainteresowani są rzeźbieniem nóg w sposób szybki, bezpieczny i efektowny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *