Ślub w plenerze - The Rings Event Planners

Organizacja ślubu na plaży – od czego zacząć?

Morze to idealna sceneria dla pięknych wspomnień, które zostają z nami przez całe życie. To właśnie tutaj bardzo często rozgrywają się najważniejsze wydarzenia, dla których tło tworzy sama natura. Krzyczące mewy, szumiące fale i romantyczne zachody słońca towarzyszą nam podczas wakacji i urlopów, ale również i w trakcie zdecydowanie ważniejszych momentów. Coraz więcej osób decyduje się bowiem zorganizować swój ślub na plaży. Celebrowanie tego dnia w wyjątkowy sposób cieszy się współcześnie dużym zainteresowaniem, a wiele par młodych świadomie rezygnuje z chłodnych sal Urzędu Stanu Cywilnego, wybierając bajkową scenerię nadmorskich plaż.

Od czego zacząć organizację ślubu na plaży?

The Rings Event Planners Gdańsk

Planowanie ślubu nie może obejść się bez kilku podstawowych elementów. Niezależnie od tego, czy planujemy tradycyjną imprezę, czy też decydujemy się na niekonwencjonalne rozwiązania, konieczne będzie ustalenie daty uroczystości, by mogli przybyć na nią zaproszeni goście. O dacie warto wcześniej poinformować urzędnika oraz pracodawcę, bo to właśnie on udziela nam urlopu na ten wyjątkowy okres. Decydując się na przedsięwzięcie, jakim jest ślub w plenerze, warto również uwzględnić warunki atmosferyczne. Jak wiadomo, pogoda potrafi zmieniać się bardzo szybko, dlatego też tego rodzaju imprezy organizuje się na ogół w miesiącach letnich. Zawsze jednak warto posiadać alternatywę na wypadek ulewnego deszczu lub porywistego wiatru.

Jakie formalności należy dopełnić, by zorganizować ślub na plaży?

Aby zorganizować ślub na plaży, należy również dopełnić wielu formalności, niezależnie od tego, jaką formę przybierze uroczystość. Tak więc konieczne będzie złożenie odpowiednich dokumentów i uiszczenie dodatkowej opłaty, z którą często wiążą się niekonwencjonalne rozwiązania. Dodatkowe koszty będą wiązały się m.in. z koniecznością dojazdu urzędnika na miejsce, gdzie ma odbyć się ceremonia. Jeśli wybrany fragment plaży należy do miasta, trzeba wystąpić z prośbą o jego udostępnienie. Wynajęcie prywatnej plaży z reguły wiąże się z koniecznością podpisania stosownej umowy z jej właścicielem.

The Rings Event Planner - Organizacja eventów w Gdańsku

Jaką suknię ślubną wybrać na plażę?

Wybór odpowiedniej kreacji stanowi uwieńczenie przygotowań. Organizując wesele na plaży, warto postawić na proste rozwiązania w tym zakresie. O scenerię zadba bowiem sama natura. Idealnie sprawdzi się tutaj styl boho, delikatne ozdoby i subtelnie błyszczące cekiny. We włosy najlepiej wpleść świeże kwiaty, które sprawdzą się w tym miejscu znacznie bardziej, niż największy luksus. Planując ślub w Trójmieście warto skorzystać z usług agencji The Rings. Połączenie wieloletniego doświadczenia i prawdziwej pasji powoduje, że wyjątkowe chwile zyskują tutaj niepowtarzalny charakter, a marzenia o niezapomnianej ceremonii spełniają się bez większego wysiłku, stając się bajeczną rzeczywistością.

Komentarzy (2)

  • Z narzeczoną marzy nam się niecodzienny ślub. Nie kojarzę, żeby ktoś z naszych znajomych brał ślub na plaży. To idealny pomysł dla nas, uwielbiamy takie klimaty. Lampiony, szampan, kąpiel w morzu — brzmi jak z najpiękniejszego snu. Kiepscy jednak z nas organizatorzy, jesteśmy dość zapracowani i nie mamy na to czasu. Dzięki za polecenie The Rings! Chętnie zagłębię się w ich ofertę.

  • Już na ten moment wiem, że przy planowaniu mojego ślubu na pewno zdecyduje się na pomoc firmy eventowej. Nie jestem dobra w organizacji, chociażby imprez urodzinowych, a co dopiero ślubu na plaży! A taki właśnie mi się marzy… Chyba muszę podesłać ten artykuł mojemu narzeczonemu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *