Skip to main content
Szkolenie Access Facelift w Gdańsku

Odkryj swoje piękno na nowo dzięki Access Facelift.

Tempo współczesnego życia, pęd codziennych spraw i przytłaczająca ilość obowiązków wywierają silne piętno na naszym samopoczuciu i samoocenie. Regularna ekspozycja na stres przyspiesza procesy starzenia organizmu, którym tak bardzo chcielibyśmy zapobiec stosując wszelkiego rodzaju, mniej lub bardziej sprawdzone metody, które rzadko jednak dają satysfakcjonujący efekt. Kremy przeciwzmarszczkowe, zabiegi medycyny estetycznej, inwazyjne procedury powtarzane jedne po drugich nie mają prawa zadziałać, jeśli nie damy dojść do głosu naszej wewnętrznej, głęboko ukrytej energii, która tylko czeka, aby ją uwolnić.

Natural Flow - Access Facelift

Czym jest Access Facelift?

Zamiast szukać kolejnych rozwiązań, powinniśmy skupić się na genezie naszych problemów z samopoczuciem, energią i samooceną. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i proponujemy nowatorską metodę Access Facelift – inaczej mówiąc, energetyczny lifting twarzy. To metoda polecana każdemu, niezależnie od płci, wieku, stanu zdrowia. Jest na tyle bezpieczna, że nie ma żadnych przeciwwskazań do jej wykonywania, nie można jej przedawkować, a pozytywne działanie potęgowane jest z każdą kolejną sesją.

W trakcie szkolenia Access Facelift w Gdańsku, terapeuta za pomocą delikatnego dotyku, z wykorzystaniem energii swojej oraz grawitacyjnej oddziałuje na całe twoje ciało z różnym natężeniem. Koncentruje się przy tym głównie na obszarze głowy, szyi i klatki piersiowej, ale uwalniana energia obejmuje cały organizm, wprowadzając go w stan harmonii i ukojenia. Działanie zabiegu jest wielopłaszczyznowe – dzięki delikatnemu uciskowi mięśnie stają się mniej spięte, niemal natychmiast poprawia się owal twarzy, natomiast dzięki oddziaływaniu energetycznemu otrzymujemy dużą dawkę spokoju i optymizmu.

Czego możesz oczekiwać po każdej sesji?

Jak w każdej dziedzinie życia, do osiągnięcia najlepszych rezultatów potrzeba czasu i cierpliwości. Wielokrotnie powtarzany zabieg daje trwałe efekty w postaci odmłodzenia, wygładzenia zmarszczek (także tych głębokich, związanych z nadekspresją twarzy), złagodzenia rysów twarzy, wyraźnego wyrównania kolorytu, a także wyostrzenia spojrzenia. Jednak już jednorazowe skorzystanie z sesji gwarantuje natychmiastowy efekt samoakceptacji, poczucie zrozumienia i harmonii, a także pozwala odnaleźć silne połączenie pomiędzy naszą duszą i ciałem, co bezpośrednio przekłada się na zmiany wizualne w naszym ciele i twarzy.

Szkolenie Access Facelift w Gdańsku

Kto może skorzystać z sesji? Czy należy się jakoś przygotować?

W tej metodzie fantastyczne jest to, że nie ma żadnych przeciwwskazań do uczestnictwa w sesji. Wiek, stan zdrowia, płeć nie ma znaczenia, wystarczy odpowiednie, pozytywne nastawienie i otwartość na nowe doznania. Nie wymagamy także żadnego szczególnego przygotowania. Udostępniona lokalizacja (https://goo.gl/maps/b1i6syRezjoJdhkh7), pomoże ci w dotarciu do Akademii Natural Flow, gdzie na miejscu wszystko ci wytłumaczymy i poinstruujemy jak najlepiej i najpełniej wykorzystać potencjał tej nowatorskiej metody.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *