Skip to main content

Hotelu GAL- idealne miejsce na wakacje w Tarnowie

Zabytkowy charakter Hotelu GAL

Hotel GAL, znajdujący się przy ul. Dworcowej 5, to odnowiony obiekt, znajdujący się w kamienicy dawnego Hotelu Polskiego, który był chlubą Tarnowa. Hotel ten powstał w 1904 roku i jest budowlą wzniesioną w stylu secesyjnym na zlecenie Michała Mikosia, znanego tarnowskiego przedsiębiorcy. Cała okolica Hotelu Gal, wraz z samym hotelem, poszczycić może się zabytkową architekturą. Właśnie dlatego hotel i dworcowy zespół urbanistyczny całej ulicy Dworcowej figurują w Rejestrze Zabytków od 1.12.1975 roku, pod numerem A-80.

Elewacja ulicy Dworcowej została wyremontowana i przywrócono jej dawną świetność. Przed wejściem do holu-recepcji oraz na wspocznikach klatki schodowej, znajdują się fragmentarycznie zachowane płytki posadzkowe z 1904 roku, które zostały zrekonstruowane i odnowione.

Tuż za drzwiami wejścia głównego do hotelu od ul. Dworcowej wmurowano w ścianę płytkę z napisem „Tarnów Mikoś”, upamiętniającą inwestora i budowniczego kamienicy Michała Mikosia. Na 1. piętrze odrestaurowano dekoracje przyścienne w postaci supraportów, których zdobienia nawiązują do historii obiektu, a korytarzowi na 1. piętrze nadają niezwykły klimat.

Hotel GAL- Twoje miejsce w sercu bogatej historii Tarnowa

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by odkryć prawdziwe serce Małopolski, skąpane w historii, kulturze i naturalnym pięknie? Jeśli tak, to teraz jest najlepszy moment, aby to marzenie stało się rzeczywistością!

Hotel GAL w Tarnowie zaprasza do komfortowych pokoi, gdzie można odpocząć po dniu pełnym zwiedzania. Przemierzaj wyjątkowe trasy historyczne, odkrywaj piękno tarnowskich kościołów i synagog, a potem wracaj do komfortu naszych pokoi.

Zarezerwuj pokój w hotelu Gal i poczuj niepowtarzalny styl  retro w samym sercu Tarnowa!

Zabytkowy charakter Hotelu GAL

Hotel GAL, znajdujący się przy ul. Dworcowej 5, to odnowiony obiekt, znajdujący się w kamienicy dawnego Hotelu Polskiego, który był chlubą Tarnowa. Hotel ten powstał w 1904 roku i jest budowlą wzniesioną w stylu secesyjnym na zlecenie Michała Mikosia, znanego tarnowskiego przedsiębiorcy. Cała okolica Hotelu gal, wraz z samym hotelem, poszczycić może się zabytkową architekturą. Właśnie dlatego hotel i dworcowy zespół urbanistyczny całej ulicy Dworcowej figurują w Rejestrze Zabytków od 1.12.1975 roku, pod numerem A-80.

Elewacja ulicy Dworcowej została wyremontowana i przywrócono jej dawną świetność. Przed wejściem do holu-recepcji oraz na wspocznikach klatki schodowej, znajdują się fragmentarycznie zachowane płytki posadzkowe z 1904 roku, które zostały zrekonstruowane i odnowione.

Tuż za drzwiami wejścia głównego do hotelu od ul. Dworcowej wmurowano w ścianę płytkę z napisem „Tarnów Mikoś”, upamiętniającą inwestora i budowniczego kamienicy Michała Mikosia. Na 1. piętrze odrestaurowano dekoracje przyścienne w postaci supraportów, których zdobienia nawiązują do historii obiektu, a korytarzowi na 1. piętrze nadają niezwykły klimat.

Zarezerwuj pokój w hotelu Gal

W jakich przypadkach powinniśmy podjąć terapię?

Terapia jest potrzebna wtedy, kiedy nasilenie negatywnych objawów oraz problemów psychicznych powoduje u nas obniżenie jakości życia. Pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie, że przestaliśmy radzić sobie z problemami. Naszym problemem jest często brak odwagi by stanąć z kłopotami twarzą w twarz. W momencie gdy pojawiają się zmartwienia, jedni wpadają w alkoholizm, drudzy stają się pracoholikami, a inni zaś drastycznie ograniczają sen. Bliskie osoby nie zawsze potrafią nas wspierać w sposób wystarczający, o to też mamy do nich żal co powoduje rozgoryczenie i frustrację.

Czytaj dalej

Oferta indywidualnego projektu strony internetowej

Indywidualny projekt

Projekt strony realizowany jest ściśle w oparciu o Państwa wytyczne. Punktem wyjścia dla projektu może być Państwa pomysł, wskazana strona internetowa, lub świeża propozycja z naszej strony. Celem jest wykonanie strony idealnie spełniającej Państwa oczekiwania.

Przykładowe realizacje

Z naszym portfolio można zapoznać się tutaj.