Skip to main content
Na jaki pierścionek zaręczynowy się zdecydować? Jak wpaść w gusta ukochanej?

Pierścionek zaręczynowy — jak przygotować się na jego zakup?

Zastanawiasz się, jak wybrać idealny pierścionek zaręczynowy dla swojej ukochanej? Brakuje Ci pewności, czy kupić biżuterię złotą, czy srebrną, z kamieniem szlachetnym lub cyrkonią? Jako że pierścionek będzie symbolizował nie tylko Waszą miłość, ale także początek nowego etapu w Waszym życiu, dobrze przygotuj się na jego zakup. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak to zrobić.

Pierścionek zaręczynowy ze złota czy srebra?

Twoja wybranka preferuje styl klasyczny w biżuterii lub stawia na minimalizm? Zdecyduj się na pierścionek zaręczynowy z żółtego złota o próbie 585, która oznacza wysoką jakość i wartość kruszcu. Wielbicielce srebra podaruj uniwersalny pierścionek z białego złota lub taki, który łączy w sobie białe i żółte złoto. Modną alternatywę dla tradycyjnego złota wśród kruszców stanowi różowe złoto, pallad i tytan. Jeśli zamierzasz kupić pierścionek zaręczynowy w Krakowie, w salonie jubilerskim firmy Łodzińscy znajdziesz duży wybór stylowej biżuterii zaręczynowej w różnych odcieniach złota. Z asortymentem jubilera zapoznasz się również w sklepie online.

Pierścionek zaręczynowy z brylantem — dlaczego warto go kupić?

Wybór określonego metalu to niejedyna decyzja, jaką musisz podjąć przed zakupem pierścionka zaręczynowego. Przed Tobą jeszcze wybór kamienia. Do najpopularniejszych kamieni nie bez przyczyny należą brylanty, czyli diamenty o szlifie brylantowym — regularnym, okrągłym, wydobywającym cały blask kamienia. Brylant jak żaden inny kamień symbolizuje wieczną miłość. Nawet po wielu latach wygląda okazale — masz gwarancję, że nie zmatowieje ani nie porysuje się. Chcesz podarować swojej wybrance elegancką i uniwersalną biżuterię zaręczynową? Kup pierścionek z białego lub żółtego złota z białym brylantem. Zwróć uwagę, czy wyrób posiada certyfikat autentyczności.

Pierścionki zaręczynowe w Krakowie

Dlaczego warto zdecydować się na pierścionek zaręczynowy z kamieniem szlachetnym?

Pierścionek zaręczynowy z kamieniem szlachetnym pozwoli Twojej ukochanej poczuć się wyjątkowo nie tylko w dniu zaręczyn, ale i później. Kamień ten nie ulegnie potencjalnym uszkodzeniom, na które o wiele bardziej narażone są kamienie półszlachetne czy popularne cyrkonie. Oprócz pierścionków z brylantami w salonach jubilerskich znajdziesz pierścionki z kamieniami szlachetnymi kolorowymi takimi jak tanzanit, rubin, szmaragd czy szafir. Jeśli Twoja przyszła narzeczona ceni unikalność i nie należy do tradycjonalistek, rozważ wybór pierścionka zaręczynowego z kamieniem kolorowym.

Pierścionek zaręczynowy — gdzie go kupić?

Piękny pierścionek zaręczynowy kupisz u najbliższego jubilera, w salonie sieciowym lub bezpośrednio u producenta; w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Przed zakupem zapoznaj się z ofertą kilku sklepów, a jeśli nie chcesz przepłacić, porównaj ceny. Nawet gdy Twój budżet jest ograniczony, a zależy Ci na pierścionku zaręczynowym z brylantem, nie musisz z niego rezygnować. Rozważ zakup na raty lub poszukaj biżuterii w określonym przedziale cenowym — ceny pierścionków z małym, prawdziwym brylantem zaczynają się już od 500 zł.

Komentarzy (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *