Skip to main content
Jak zorganizować ślub w plenerze?

Organizacja ślubu na plaży – od czego zacząć?

Morze to idealna sceneria dla pięknych wspomnień, które zostają z nami przez całe życie. To właśnie tutaj bardzo często rozgrywają się najważniejsze wydarzenia, dla których tło tworzy sama natura. Krzyczące mewy, szumiące fale i romantyczne zachody słońca towarzyszą nam podczas wakacji i urlopów, ale również i w trakcie zdecydowanie ważniejszych momentów. Coraz więcej osób decyduje się bowiem zorganizować swój ślub na plaży. Celebrowanie tego dnia w wyjątkowy sposób cieszy się współcześnie dużym zainteresowaniem, a wiele par młodych świadomie rezygnuje z chłodnych sal Urzędu Stanu Cywilnego, wybierając bajkową scenerię nadmorskich plaż.

Czytaj dalej

Obrączki z białego złota

Obrączki z białego złota czy tradycyjne – Jakie wybrać?

Zawarcie związku małżeńskiego jest niezwykle doniosłym oraz ważnym wydarzeniem, dlatego tak ważne jest jego perfekcyjne przygotowanie. Musimy między innymi z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować salę weselną, zaprosić gości, zadbać o oprawę muzyczną, a w przypadku panny młodej kupić suknię ślubną. Niemniej istotną kwestią jest wybór odpowiednich obrączek ślubnych.

Czytaj dalej

Sala weselna Favilla Świdnik

Sala weselna i sala konferencyjna – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Ślub to wydarzenie, które na zawsze pozostanie w pamięci pary młodej, a często również i pozostałych uczestników tej podniosłej uroczystości. Po sakramentalnym „tak” nadchodzi czas zabawy do białego rana. Jej organizacja wbrew pozorom nie jest najłatwiejsza. Trzeba bowiem zadbać o wiele szczegółów i zatroszczyć się o klimat i nastrój, sprzyjający dobremu samopoczuciu, gwarantującemu udaną imprezę. Podobnie sytuacja wygląda podczas wyboru sali konferencyjnej. Nie może być ona zupełnie przypadkowa, by uczestnicy spotkania mogli komfortowo spędzić w niej wiele kolejnych godzin. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru sali weselnej i konferencyjnej i jak nie popełnić w tej kwestii żadnego błędu?

Czytaj dalej